Červen 2016

č43

30. června 2016 v 23:40
A už mě trochu chybí hra, ale zítra by to mohlo vyjít, třeba. :3 Oceňuji Tvou práci s archivem :c* I když ho nemam teda nom...

č42

30. června 2016 v 23:38
Mhm... dnes to bylo relativně fajn. Teda... především ta kavárna. Ani jsem netušila, jak je docela příjemná. Bála jsem se to Latté dát, ale dobrý. Muhah. A taky je fajn si pokecat s někým o Americe... s někym, kdo tam žil dva roky a může mi k lecčemu říct víc a já vím, o čem mluví, pokud samovolně nepřechází do angličtiny, uhm. Jen mě trochu mrzí, že jsem jí o sběr pohledů neřekla už dřív, mohla mi jich přivézt víc. :/

Veterina byla horší část dne, Helína za celou cestu nezavřela zobák, ale za to můžu já, nevšimla jsem si, že je ten ručník prochcanej. -.- A za 8 měsíců ta kastrace čeká Oušinu, ale s ním to bude snazší. Snad. V srpnu očkování obou... Helína mě bude milovat. ^^ Musím hlavně do té doby koupit druhou přepravku, ať s nimi nejezdíme nadvakrát. Když už, tak už. Jsem nicméně ráda, že se ta kastrace obešla bez komplikací a hezky se jí to zhojilo.

A zítra zřejmě budu muset zavolat panu docentovi, na e-maily evidentně hází bobek. -.- Kolem poledne jedeme do makra, mimochodem. ^^ Škoda, že ne taky do Tesca, chtěla jsem se podívat na ty košile. Prf... no nevadí, to se holt zvládne jindy. Zítra by taky měla přijít první knížka k mé bakalářce, další přijdou nejspíš v průběhu příštího týdne. Včera jsem s tím dost hnula už. Objednala jsem téměř všechny, které sjem chtěla do bakalářky použít... kromě jedné, kterou jsem na tom ebay už pořádně nenašla. Respektive, skoro 1100,- za ní prostě nedám, toto raději nejdřív zkusim sepsat bez ní. A asi si nechám pomoci od Jany s překlady těch knížek, jestli na tom budu příliš zoufalá. I jí to třeba holt zaplatim.

Pfůůůf a už vážně musím uklidit ty papíry na stole. -.- A přestat přemýšlet... to bych možná taky ocenila. Mno nic...

č41

29. června 2016 v 18:30
Suspension... ano, jsem magor. ^^

A doufám, že mi pan docent odpoví brzy, ráda bych to měla co nejdřív z krku tu poslední zkoušku. Už kvůli té Kingovce. *.*

č40

29. června 2016 v 0:48
Hotová statistika... jak nádherný pocit. *.* Makro už nějak doklepu, o tu strach nemám, ale pokořit statistiku? To je dokonalý pocit. :3 Mwahahah... a na titul Ing. se můžu zvysoka vytento, drazí rodiče. -.- Uvidíme, jak se to všechno vyvrbí dál... zřejmě to bude docela zajímavé, ale většinu nový věcí vnímám za poslední dobu pozitivně. Většinu.

Momentálně tu myšlenku ale nedokážu rozvinout, jsem chcíplá, bolí mě hlava a ta babizna mě poněkud energicky vyčerpala. Cítím se i s trojkou poněkud vyflusnutě... možná právě kvůli tomu, že to byl výsledek na trojku. A to jsem měla dojem, že mám totální okno a nevím absolutně nic, když jsem tam seděla v lavici a čekala, až se zjeví ve dveřích. Měla jsem totální výmaz a říkala si, že to zas odevzdám prázdné, protože sice mám napsané postupy, ale ty zůstaly u Tebe na chodbě a v hlavě nebylo v tu chvíli nic. Naštěstí se to vrátilo, když jsem to potřebovala. Meheh.
Ještě makro a můžu si relativně uzavřít druák... bakalářku nepočítejme.

č39

28. června 2016 v 2:12
Mno, jsem na to zvědavá, kdy se ozvou a jestli vůbec. Raději bych do té Air, ale vezmu myslím cokoliv, kde to vyjde, akorát, že Air Banka nenapsala, dokdy dají vyjádření. GE se má ozvat do 14 dnů prý, tak jsem na to zvědavá. ^^
Snad mě to počítadlo portalservisu taky dá plusové body, mhm. A pořád přemýšlím o těch kurzech, i když mamce se to nějak nepozdávalo. Prý ať zkusím spíš to programování. Ano, to bych ráda, jenže to bych musela mít čas se tomu věnovat naplno a ne řešit tu podělanou statistiku a furt něco. -.- Navíc ani nevím, zda by mě Atík ještě jako svého učně vzal... meh.
Tak zcela upřímně doufám, že se po zítřku posunu blíž k zakoupení Bazaru. Třeba padnou dobré příklady i otázky... mohly by... odporná statistika. -.-

č38

27. června 2016 v 2:46
Vážně doufám, že budeš mít funkční mobil brzy. ^^

č37

27. června 2016 v 0:20
Jak já tu statistiku nesnáším... pfff... zítra se nutně musím naučit indexy a časové řady a v úterý se můžu modlit, abych se té podělané statistiky definitivně zbavila a dodělala si už pak jen v klidu makroekonomii. Meh... no tak uvidíme, třeba to vyjde. Ještě bych mohla sehnat ten odvoz z Prahy teda, docela by to za to stálo.

Hmpf a rozhodla jsem se, že zkusím poslat životopis i do toho GE. Sice to na mě nedělá úplně nejlepší dojem ten inzerát, ale tak proč to nezkusit. A možná zkusim na podzim i ty kurzy. Udělá to v tom životopisu, hádám, dobrý dojem. A i kdybych se rozhodla vrátit na plný úvazek k OSVČ, tak soft skills se zrovna nikam neztratí. Mhm... jo... asi do toho půjdu, i když budu mít v té době už zas semestr. Těším se, až skončím. Co už, že hledám zaměstnání, ta škola mě štve furt. Až dodělám tenhle semestr, tak si za odměnu koupím Bazar zlých snů, tak. Muhah.

Původně jsem chtěla psát taky o pátku, ale nějak nemám v zásadě příliš co. Byl to příjemný den v Praze, ale teda příště už v těchhle vedrech nejedu vlakem. -.- A to jsem si myslela, že když pojedeme v německých vagonech a pak přestoupím do nového Sharku, tak to bude v pohodě. A ono houby, ani v jednom ta klimatizace nefungovala.

Mno a svatbu už mám odevzdanou. Zítra dostanu peníze za tu Přimdu (a dám je zas hned mamině, eh), tak zas trochu snížím ten dluh. A jakmile dluh zmizí, tak si budu moct koupit Nikon blesk. -.- Sice tu je Metzka, ale prý přepaluhe, meh. No fajn, tak si koupím blesk a baterie. On nestojí zas takovou pálku, když nebudu chtít ten vyloženě profi. Což nebudu.

č36

24. června 2016 v 7:30
Do háje... jak já chci, aby to vyšlo.

č35

22. června 2016 v 2:31
Alespoň jsem pohnula s těma fotkama... ještě hostina a park a můžu odevzdávat, meheh. Ale na ty Velhartice se asi vykašlu a pošlu tam mamku... nebo nevím, musím si to promyslet. Každopádně jsem zjistila, že bych byla i docela ráda, kdyby ta práce na úřadě vyšla. To by to ovšem nesmělo být už pro někoho šité, že. Chmch, no tak uvidíme, třeba to vyjde. Stálý příjem kolem 10K by vůbec nebyl k zahození. A byl by to důvod, proč tu školu dostudovat. Dobrá... alespoň ten Bc. by se zřejmě hodil, ale teddy ví, kde skončim. Mno nic.

č34

21. června 2016 v 2:12
Myslím, že spěju k tomu, abych si promluvila s Matym, ale tak třeba zítra dneska se to podaří. Doufám. Taky doufám, že se dostanu k těm fotkám z Přimdy, protože je musím do pátku odevzdat, abych mohla v sobotu fotit ve Velharticích zas celý den. -.- Ale alespoň bude na splácení a umoření dluhu. Dělám si iluze, že jeden z těch maturáků už budu mít normálně plně zaplacený. Mohlo by to třeba vyjít. ^^ Bylo by to rozhodně příjemné.

A z té středeční zkoušky se zjevně odhlásím, když jsem se na to ještě ani nepodívala. -.- Nějak na tu školu kašlu, ale to se poddá, někdy to dodělám. Snad. Ale na tom Ing. už opravdu kašlu... Bc. zní stejně líp.

Aspoň, že toho zubaře už mám za sebou. Bylo to záživné, to vrtání vzadu nahoře, ale nakonec stejně odpoledne pobolívala ta sviňácká jednička. Ještě, že jsem si nenechala dát tu injekci, bolela by mnohem víc. Navíc bych u Vávry vypadala a mluvila jak debil, eh.

No nic, můžeme jít myslím spát.

č33

20. června 2016 v 2:18
Fajn... kapsičky pro Helušu, miska pro koťata a olej pro Aiduši objednány, lístek úspěšně ztracen a já můžu jít spát, abych mohla ráno skončit na křesle svého sadistického zubaře. Achjo... aspoň vím, co mě čeká, to je vlastně docela příjemné. A během Tvojí pracovní doby vyřeším své účetní povinnosti. To zní jako fajn plán na zítra... a musím kouknout na tu makroekonomii. Achjo, to je zas povinností. -.-

č32

18. června 2016 v 10:57
O.o Helis přišla a lehla si mi do oblečení, ve kterém k nim chodim. O.o Mnom ehm... nechápu ten počítač a už ani kočku. PC mi pro změnu stáhl a nainstaloval aktualizace z ničeho nic. Teď jen zjistit, zda i bez další přeinstalace bude úspěšný ten upgrade na Win 10. Meh... nechci to znovu přeinstalovávat.

Včera to bylo moc fajn. :3 Ňuch... ale nakonec sis žádnou zeď nevybrala. :P Zřejmě budu muset do Prahy.

č31

15. června 2016 v 11:40
Telegram...

č30

15. června 2016 v 10:30
Je na čase opustit ten zasraný skype

č29

12. června 2016 v 22:49
Fajn, myslím, že dostaneš kredit. Nervy mám jen jedny a jen upřímně doufám, že jsi vážně na směně a ne někde... gordy ví kde.

č28

12. června 2016 v 19:35
Ještě ne... možná...ještě chvíli

č27

12. června 2016 v 18:43
Jen doufám, že se Ti nic nestalo. ^^

č26

12. června 2016 v 18:14
Ano, opravdu člověka potěší, když mu přijde na facebook žádost o přátelství z původního profilu, který je už x let deaktivovaný... nebo spíš byl, dokud ho ten drahý neznámý znovu neaktivoval 12. května. ^^ A pak se mi někdo může divit, že mám dvoufázové přihlašování všude, kde to jde. -.-

č25

12. června 2016 v 15:47
Chjom... no nic, jdeme dělat ty fotky

č24

11. června 2016 v 23:59
Kolik těch e-mailů ještě napíšu, než se mi uráčí konečně tu práci ohodnotit? -.- Že to neohodnotil hned, jak jsem mu to poslala, fajn, ale deadline byl 30.4., tak už by možná bylo v červnu na čase to dořešit, ne? ^^ Chm... štve mě to, protože potřebuju třen předmět dost nutně uzavřít. A napsat ty teze k bakalářce, eh.