č37

27. června 2016 v 0:20
Jak já tu statistiku nesnáším... pfff... zítra se nutně musím naučit indexy a časové řady a v úterý se můžu modlit, abych se té podělané statistiky definitivně zbavila a dodělala si už pak jen v klidu makroekonomii. Meh... no tak uvidíme, třeba to vyjde. Ještě bych mohla sehnat ten odvoz z Prahy teda, docela by to za to stálo.

Hmpf a rozhodla jsem se, že zkusím poslat životopis i do toho GE. Sice to na mě nedělá úplně nejlepší dojem ten inzerát, ale tak proč to nezkusit. A možná zkusim na podzim i ty kurzy. Udělá to v tom životopisu, hádám, dobrý dojem. A i kdybych se rozhodla vrátit na plný úvazek k OSVČ, tak soft skills se zrovna nikam neztratí. Mhm... jo... asi do toho půjdu, i když budu mít v té době už zas semestr. Těším se, až skončím. Co už, že hledám zaměstnání, ta škola mě štve furt. Až dodělám tenhle semestr, tak si za odměnu koupím Bazar zlých snů, tak. Muhah.

Původně jsem chtěla psát taky o pátku, ale nějak nemám v zásadě příliš co. Byl to příjemný den v Praze, ale teda příště už v těchhle vedrech nejedu vlakem. -.- A to jsem si myslela, že když pojedeme v německých vagonech a pak přestoupím do nového Sharku, tak to bude v pohodě. A ono houby, ani v jednom ta klimatizace nefungovala.

Mno a svatbu už mám odevzdanou. Zítra dostanu peníze za tu Přimdu (a dám je zas hned mamině, eh), tak zas trochu snížím ten dluh. A jakmile dluh zmizí, tak si budu moct koupit Nikon blesk. -.- Sice tu je Metzka, ale prý přepaluhe, meh. No fajn, tak si koupím blesk a baterie. On nestojí zas takovou pálku, když nebudu chtít ten vyloženě profi. Což nebudu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.