č42

30. června 2016 v 23:38
Mhm... dnes to bylo relativně fajn. Teda... především ta kavárna. Ani jsem netušila, jak je docela příjemná. Bála jsem se to Latté dát, ale dobrý. Muhah. A taky je fajn si pokecat s někým o Americe... s někym, kdo tam žil dva roky a může mi k lecčemu říct víc a já vím, o čem mluví, pokud samovolně nepřechází do angličtiny, uhm. Jen mě trochu mrzí, že jsem jí o sběr pohledů neřekla už dřív, mohla mi jich přivézt víc. :/

Veterina byla horší část dne, Helína za celou cestu nezavřela zobák, ale za to můžu já, nevšimla jsem si, že je ten ručník prochcanej. -.- A za 8 měsíců ta kastrace čeká Oušinu, ale s ním to bude snazší. Snad. V srpnu očkování obou... Helína mě bude milovat. ^^ Musím hlavně do té doby koupit druhou přepravku, ať s nimi nejezdíme nadvakrát. Když už, tak už. Jsem nicméně ráda, že se ta kastrace obešla bez komplikací a hezky se jí to zhojilo.

A zítra zřejmě budu muset zavolat panu docentovi, na e-maily evidentně hází bobek. -.- Kolem poledne jedeme do makra, mimochodem. ^^ Škoda, že ne taky do Tesca, chtěla jsem se podívat na ty košile. Prf... no nevadí, to se holt zvládne jindy. Zítra by taky měla přijít první knížka k mé bakalářce, další přijdou nejspíš v průběhu příštího týdne. Včera jsem s tím dost hnula už. Objednala jsem téměř všechny, které sjem chtěla do bakalářky použít... kromě jedné, kterou jsem na tom ebay už pořádně nenašla. Respektive, skoro 1100,- za ní prostě nedám, toto raději nejdřív zkusim sepsat bez ní. A asi si nechám pomoci od Jany s překlady těch knížek, jestli na tom budu příliš zoufalá. I jí to třeba holt zaplatim.

Pfůůůf a už vážně musím uklidit ty papíry na stole. -.- A přestat přemýšlet... to bych možná taky ocenila. Mno nic...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.