Červenec 2016

č53

27. července 2016 v 22:36
V pondělí bude sbírka dokončena. Sen splněn. *.* No... ne tak úplně, jasně. Pořád tu bude chybět Americký upír I. a Temná věž: Zrození pistolníka, ale v zásadě budu mít všechny v ČR vydané Kingovky, které "nejsou zbytečné" (Stephen King jde do kina se nepočítá, to je sbírka o ničem, když v tom není nic nového). U Amerického upíra totiž jen spoluautoroval a ta Temná věž... no dobře, to je kingovka, ale Stephen King není jediné jméno na obalu, tak to není defakto jen jeho kniha. Mwahahahah, ale sen splněn... už jsem blízko.

č52

26. července 2016 v 19:14
Hmm, tak třeba už mi konečně přestane ignorovat. Naivní... ^^

Chtěla jsem něco napsat k Amsteru, ale nevím nějak přesně co... bylo to super, až na ten autobus. :3

č51

15. července 2016 v 10:37
Jaksi se mi v poslední době zdá, že je většina lidí, kteří diskutují kdekoliv, úplně blbá. Tak nevím, jestli je na tom populace tak blbě, nebo jestli se ti normální jen neazpojují do diskuzí. ^^

č50

13. července 2016 v 10:44
Ta chvíle, kdy kompletně pochopíš video a zjistíš, že víš z teorie fungování takřka všechno. Jen to odborně přednést

č49

13. července 2016 v 2:08
Jsem na sebe vážně zvědavá... nevím o tom skoro nic. ^^ A Sebi neustále ruší, meh. Kdyby aspoň Jay, ten by třeba poradil. ^^ Zítřek bude nechutně rozlítaný den, ale co už, když jsme si to tak debilně naplánovali, že.
Ve čtvrtek nás pak čeká návštěva restaurace a namodelovat mi to přijímací řízení , v pátek to vypadá na volno, v sobotu a neděli sraz. V pondělí certifikace a doktor. V úterý výjezd. Ve středu nejspíš řešení hlavy v Praze, ve čtvrtek odjezd. Meh... mám nějak moc nechutně plný kalendář, zdá se mi. ^^ Ale tak co už, aspoň se nebudeme nudit, že.
Mimochodem, ozvali se mi z Raiffky... haha, prý mě nechtěj. Já je taky ne, tak je to k oboustranné spokojenosti. Ačkoliv jsem si tak říkal, kolik lidí má běžně radost z toho, že jim nevyjde pracovní pohovor. :D No co už, fakt jsem rád a bylo to teda očekávatelné. Neočekávatelné bylo jen to, že mi to výslovně dali vědět. Mno nic...

A dneska si na té zkoušce vytáhnu státní rozpočet nebo charakteristiku peněz a jejich vývoj, nebo funkce čnb. Tak.

č48

12. července 2016 v 7:07
Blbec -.- No nic... a furt mi teď hlavu okupuje Sebi, eh.

č47

8. července 2016 v 10:29
Ne, já prostě asi nejsem zaměstnanec. Nemám chuť komukoliv neosobně vysvětlovat, proč a kdy a kde a jak dlouho. Bavila jsem se s chlapem, co počítá roky do penze, nemá zájem dělat něco víc, hledat cesty. On sedí a čeká, i když má svou reputaci a postavení. U nich v restauraci to byl vesměs osobní rozhovor lidí, kteří si mají na každý pád co nabídnout. Chtějí peníze a dokážou na tom spolupracovat. Ano, to je to, co mi láká víc než dělat kašpara a nadávat dalších čtyřicet let na šéfa.
Nemám zaměstnanecké návyky a asi je ani nezískám. Shit happens.

č46

7. července 2016 v 7:04
Pfůůůů

č45

5. července 2016 v 11:37
Dostavila se lehká nervozita eh... chmch, nevím ani proč, když relativně o nic nejde, ale... pfůůů. Musím si od tatího vyžádat ty fotky.

č44

1. července 2016 v 11:31
Hmh... tak třeba si mě vezme moje domovské GE. -.-