č70

2. září 2016 v 21:54
Úplně nejvíc nejlepší přátelé... okruh těch, které bych vlastně měl označovat za poklad, protože pokladem jsou. Je to úžasný pocit - vědět, že ty lidi mě přijmou bez ohledu na to, kým ve skutečnosti jsem. Neumím to popsat, ale je to takové nakopnutí ze všeho splínu - mít lidi, kteří řeknou "ať jsi kýmkoliv, budu tu pro tebe". Mít lidi, kteří přes všechno překvapení a šok řeknou "okay". Jsem zkrátka nadšený z toho, že mě opět nezklamal, a zůstal přesně takovou oporou, kterou byl vždy od chvíle, co se známe blíž.
Myslel jsem, že toho napíšu víc, ale nějak mi nic nenapadá. Všechny ty myšlenky se rozložily a zůstal jen ten pocit štěstí. Z toho, že miluju své přátele, na které se mohu spolehnout, ať už budu jakkoliv divný. Jsem rád, že se mi ten okruh lidí nemění, protože jsem si je uměl vybrat dobře. Jsem nadšený, že mám přátele a partnera, kteří mě dokážou přijmout a tolerovat. A je to fantastické.

A měl bych si to uvědomovat častěji. Mnohem častěji, protože by to zabránilo mnohým myšlenkám. My angels. Nejdůležitější lidi ve vesmíru, za kterými půjdu přes mrtvoly, protože mně za to jednoduše stojí.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.