č80

6. října 2016 v 2:16
Jsem... já nevím. Věděl jsem, že je to dost šílený to podstoupit kompletně, jenže jak jsem četl ty zkušenosti s tím, přijde mi to ještě víc nějak nereálnější... celkově na houby. Byť všichni ti lidi, co to podstoupili, by do toho šli klidně znovu i přes komplikace, které měli. Prostě pro ten pocit. Asi to chápu, ale nemám odvahu.
A je nesmysl o tom uvažovat teď, když jsem ještě ani nevyřešil nějakou vůbec první návštěvu. Jenže tak nějak celkově prostě to musím řešit, musím to zvažovat a hledat o tom všechno, protože vidím, že otevřít se a vylézt ze skříně sám před sebou i před několika dalšími bylo to nejlepší, co jsem mohl udělat. Osvobozující, krásné a tak. Líbí se mi to slyšet. Líbí se mi ten mužský tvar víc než cokoliv jiného, když ho někdo použije. Zvlášť v mluveném slově. Vím jistě, že si stejně tak skvěle užiju tu chvíli, kdy poprvý od někoho uslyším jméno. Je to... neumím to vyjádřit, jaké to je, ale dává to hodně moc.
A ty články o tom, jak to tady stojí za houby, a jak jsme tu sto let za opicema, tu energii zas dost zásadním způsobem berou. Asi budu muset o tom pokecat s někým, kdo ví víc. Vlastně i chci, chci znát jeho názory. Můžou mi pomoct se rozhodnout, i když on do toho nešel, a i když to má ještě fakt spoustu času. Jenže to rozhodování jednou přijde.

Nejde se držet věčně zpátky, zvlášť když mi to začíná ujíždět i u lidí, u kterých jsem to filtrovat nechtěl, jenže ono to nejde jinak. Hledám opisy, hledám jiné možnosti a pak to stejně řeknu tak, jak se mi to hrozně příčí. Anebo neřeknu. Taky se to stává.

Potřebuju čtvrtek... zoufale. Sice se nejspíš uvidíme až odpoledne, jak to tak vypadá, ale to nevadí... v pátek budu moct být zas o něco dýl než posledně. Těším se. Potřebuju to... jen to teď ten týden prostě musím nějak přežít.

Je těžký s tim existovat. Paradoxně víc, když jsem si to konečně připusitl, než když jsem si to nepřipouštěl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.