č116

1. února 2017 v 22:47
Hmh, tak trochu tu na to seru, co? No jo, zkusim se polepšit.
Achjo, mrzí mě to, co se stalo. Vím, že si za to může ten blbec sám, ale mě to prostě mrzí. Věřil jsem mu. Měl jsem ho za toho správnýho chlapa a trochu mi to bortí iluze, protože se mi odkrývá člověk, kterýho evidentně fakt vůbec neznam. Netvrdil jsem nikdy, že bych někoho fakt znal, to ne, ale měl jsem nějakou představu. Viděl jsem ho v jiným světle a naejdnou ho mam vidět jako parchanta, co by ji i napadl a nejlepší kámoš je lahev? Fakt? A potom mi fňuká, jak není spokojený se svým životem a ani ho nenapadne, že si za to může sám tím, co dělá? Achjo. No nic no... asi jsem na zklamání se v lidech už tak nějak zvyklej, no ne?
Třeba mi to naučí si neidealizovat. Nikdy. Nikde. Nikoho. Ever.

Jsem fakt utahaný a nevím, co s tím, protože spánek nějak nepomáhá. Spal jsem asi do půl osmý od šesti a vzbudil jsem se ještě víc mrtvý než jsem byl předtím. Nevím, zda za to může to, že mám málo železa, nebo mě prostě vyčerpává to, co je. Protože mě ti klienti prostě fakt serou tím, že o mně nedokážou mluvit jinak než v ženským rodu a já nemám nějak moc možnost je opravovat, protože prostě ten hlas je kurva blbej. Nesnášim ho. Odpočítávám dny do začátku HRT. Musím už to vydržet, nejde to jinak, já vím. Ale ani to mě zrovna nepřidává no.
Ale mám vizitky, to je naprosto super. Dneska už byl na přepážce mužský rod od kolegyně, což byla paráda. Pro referentku jsem už Andy, což je taky báječný. Tak teď ještě vyřešit Milady, protože mě fakt pije krev. Ostatně nám všem. Jayi, nepůjčil bys mi Berettu?
Ne, nejsem asi moc dobrej člověk. Vlastně jsem si celkem jistý, že kdyby zaútočil na ní, tak bych sebral jednu z těch lahví, co stály na stole a roztřískl ji o jeho hlavu. Klidně zezadu, nezajímalo by mě to. A jsem si dost jistý, že tu roli by v tom neshrál alkohol, protože bych toho byl schopný i za střízliva. Shit happens. No co už, tatínka zřejmě nezapřu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.